4 měsíce mojí podpory

Nakopávací mastermind

pro tvůrčí ženy, které to myslí se svým podnikáním vážně, chtějí podporu a nebo potřebují nakopnutí.

Jak dostat zákazníky na web?

Prostor pro řešení problémů

Budeš mít bezpečné prostředí, kde se můžeš  zeptat na tvoje podnikatelské problémy. Za zády ti bude stát i podpůrná skupina ve které si najdeš parťačku.

Společně najdeme řešení tvých problémů.

Strategické vedení

 Vyhodnocováním úspěšnosti tvé strategie, docílíš toho, aby ti podnikání fungovalo. Případně strategii upravíme dle tvé aktuální situace.

Strategii si rozložíš na jednotlivé týdny a budeš přesně vědět co máš dělat.

IT a technickou podporu

Na společných setkáních budeme řešit i technické problémy. Takže se naučíš ovládat aplikace, které potřebuješ pro svoje podnikání

Připravím pro vás návody na nejčastější technické problémy.

Celé čtyři měsíce podpory pro tvoje tvůrčí podnikání

Co všechno v Mastermindu dostaneš:

Individuální konzultace

Společná setkání

FB skupina

Nápady na příspěvky

Prodejní kampaně

Strategická a IT podpora

Cena za všechno výše popsané je:

3 x 3 490,-

1. splátka teď, zbytek až po novém roce

nebo

9 970,-

Nakopávací matermind je pouze pro 8 tvůrčích žen.
Začínáme v pondělí 3.1. 2022, končíme 29.4. 2022

Je pro mě Nakopávací mastermid?

Ano

Myslím podnikání vážně

Nehledám pouze výmluvy, ale chci opravdu rozjet podnikání.

Vím v jakém oboru chci podnikat, ale nevím jak.

Potřebuji podporu a vím, že i trošku nakopnutí, abych ve špatné chvíli neskončila.

Ne

Strategii nepotřebuju

Podnikání mi jde samo a strategie mi je k ničemu.

Víc mluvím, než makám

Vím, kde mám chyby, ale nechci nic změnit

Záznam závěrečného vysílání:

Co říkají klientky na spolupráci se mnou?

Karolína Stráníková - krajky Kája

1. Alex si nebere servítky a jde rovnou k jádru pudla bez omáčky kolem. Takže čas na konzultaci je bezezbytku vyplněný informacemi. 2. Online věci Alex vysvětluje dostatečně polopaticky, aby to pochopila i počítačová blondýna. 3. Konzultace jsou hodně na míru, Alex má široký záběr. Co potřebuješ, to s Tebou probere. 4. Konzultace mě nutí k činnosti a k lepší organizací času.

Jarka Míšenská - www.patchworkodsrdce.cz

Skvělá motivace; naučila jsem se práci s počítačem; práci v různých programech; umím lépe využívat facebook; učím se komunikovat se zákazníkem

Tereza

Tak podívej, dostaneš objektivní názor, náhled a dostaneš lidský přístup. Nikdo kroutí hlavou, že zrovna něco nevíš. Můžešes se zeptat téměř na cokoliv a dostaneš jasnou odpověď i ukázku co kde a jak hledat, dělat a td.

Jana Vávrová - Výroba mýdla

V poslední době na mě odevšad vyskakují reklamy na kurzy, kouče a lektory, kteří slibují nastartovat hvězdné podnikání apod. Nemám vůbec chuť je zkoušet, protože všechno, co mě zajímá, ví Saša. A ona toho ví ještě mnohem víc, než mě zajímá, a prakticky neustále ze sebe chrlí nápady a řešení různých situací. Je milá, příjemná a korektní. Na dotazy jakékoli povahy má okamžitě po ruce odpověď.

Eva Dočkalová - www.malavrana.cz

Saša je skvělá mentorka. Ukazuje mi směr, kudy jít. Když se zaseknu, vytasí nějakou novou výzvu nebo akci. Díky ní jsem získala odvadu prezentovat se na sociálních sítích a už se netrápím s tím, co tam dneska zase dávat. Moje podnikání se hodně posunulo, získala jsem sebevědomí, naučila jsem se ohromnou spoustu věcí a teď získávám nové zákazníky. A to ještě nejsem zdaleka u konce. Těším se, co si na nás Saša připraví dál. Je celkem jedno, v jaký fázi teď jsi. Saša s tebou může začít úplně od začátku třeba hledáním hlavního a vedlejšího produktu. Nebo se jako já můžeš učit prezentovat svoji tvorbu na sociálních sítích, analyzovat to a díky tomu se posouvat dál.

Tak když to říkají i holky

V roce 2010 začala moje cesta od tvořilky k tvůrci a od tvůrce k podnikání. Vybudovala jsem kamenný obchod – BJ Shop, kde jsem prodávala autorské šperky od třiceti autorek z celé ČR. Se svými šperky jezdím po trzích, mám svůj e-shop a zákazníky.

Vyzkoušela jsem spoustu slepých uliček, udělala hodně chyb, utratila velké peníze za různá školení a kurzy. A získala tak zkušenosti, které nyní předávám ostatním tvůrcům, kteří jsou tam, kde jsem kdysi začínala.

Svoje zkušenosti vám předám v kurzu Jak se připravit na tvůrčí podnikání nebo v individuálních konzultacích.

Alexandra Staňková

Alexandra Staňková

Copyright 2020© All rights reserved. Design by Alexandra Staňková