Alexandra Staňková

SEO balíček

Cenová kalkulace

za jednoduchý web (cca 10 - 15 stránek) BEZ e-shopu:

Balíček se skládá z:
1. Vstupní online konzultace cca 90 minut – projdeme cestu zákazníka pomocí STDC frameworku, posbíráme hlavní vstupní množinu klíčových slov. Na základě vyplněného dotazníku budu s množinou slov dál pracovat. Nastavíme si očekávání, výsledky a termíny. Zároveň nastavíme GA a GSC – pokud ještě nejsou.

2. Analýza klíčových slov – připravím hrubou a očištěnou analýzu klíčových slov, kterou dostanete k revizi. A poté proběhne další online konzultace.

3. Druhá online konzultace cca 90 minut – nad revidovanou analýzou klíčových slov – řekneme si, jaká slova ponecháme, jaká odstraníme.

4. Upravenou analýzu klíčových slov klasifikuji a doplním hledanosti, vstupní stránky a skupiny.

5. Připravím obsahovou strategii a strukturu webu – jak a co na webu opravit, publikovat a jak změnit strukturu webu.

6. Třetí online konzultace cca 90 minut – předání hotové klíčové analýzy, včetně vysvětlení, obsahové strategie a struktury. Zároveň dostanete video návody, jak tvořit url adresy, Titulky, Meta popisy, H1 nadpisy, jak pracovat s obrázky. 

7. SEO audit – součástí balíčku je i SEO audit. Seznam chyb, které na webu jsou, včetně jejich řešení a priority. Na opravě chyb tak můžete pracovat i dříve, než bude hotová analýza klíčových slov.

Cena: 20 000 Kč

Potřebujete něco jiného?

Tady jsou další možnosti spolupráce:

SEO 90minutová konzultace

Už mě znáte a víte, co v SEO potřebujete. Konzultaci můžete využít třeba pro zprovoznění a zaškolení Google analytics a Google search console. Můžeme společně také projít cestu vašeho zákazníka podle STDC frameworku. A nebo se mrkneme na SEO chyby na vašem webu. Když to půjde dobře, tak stihneme i všechno najednou.

SEO audit

Na SEO poctivě pracujete, ale Google vám stále nedává dobré pozice? A zákazníci váš web nevidí? Nechte si udělat SEO audit včetně návodu jak chyby opravit.