5týdenní online kurz

Jak se připravit na tvůrčí podnikání

pro ženy, které potřebují nakopnout anebo podpořit v tvůrčím podnikání

Ano, jak to víš!

Také jsem tím prošla a proto jsem pro tebe připravila tenhle kurz, ve kterém:

Zjistíš co potřebuješ vyřídit do začátku podnikání a jaká administrativa tě čeká. Účetní ti odpoví na dotazy. Naučíš se jak používat aplikace/programy na PC, které potřebuješ k (nejen) podnikání.

Nastavíš cíle a strategii svého podnikání, tak aby to vyhovovalo tobě. A nezáleží na tom jestli chceš  přivýdělek nebo podnikat na plný úvazek.

Sestavíš produktové portfolio, poznáš a najdeš ideální zákazníky v online i off-line  světě. Zjistíš co připravit na trhy nebo jak otevřít obchod/provozovnu.

Konečně se přestaneš bát prodávat, protože si to vyzkoušíš s mojí podporou a v kolektivu stejně naladěných tvůrců. Zjistíš jaká podpora a spolupráce se ti bude hodit.

Po pěti týdnech se můžeš vrhnout do podnikání a budeš připravená.

Co tě v kurzu čeká:

Každé pondělí videa a pracovní listy na dané téma. Nemusíš sledovat všechna videa, ale pouze ta, která potřebuješ.

Každý týden, minimálně jedno živé vysílání, kde budu řešit aktuální problémy a odpovídat na otázky. (Když uvidím, že jich je potřeba více, bude jich více)

Uzavřená skupina na FB a zpětná vazba na tvé pokroky a úspěchy.

Nemusíš se bát, kurz ti zabere maximálně dvě hodiny týdně a přemýšlet o úkolech můžeš i při tvoření. 🙂

Během pěti týdnů si sestavíš individuální strategii pro další podnikání.

Celých pět týdnů budeš prodávat na internetu s mojí podporou a dle ověřeného postupu (připravíš se na Vánoce).

Každý týden bude nové téma:

1. Týden

2. Týden

3. Týden

4. Týden

5. Týden

Každý týden

Cena za tuhle nálož je:

2 x 2 490,-

nebo

4 810,-

Kurz můžeš koupit do 23.9. 2021 a začíná 4.10. 2021

Chcete víc?

Bonus

30 minutová konzultace zdarma

Šablona pro podnikatelský plán a marketingovou strategii

budeme společně vyplňovat

Přístup ke kurzu 1 rok

Takže se nemusíš bát, že to nestihneš během 5 týdnů

Produktová výzva

Veškeré materiály z produktové výzvy, také s přístupem na 1 rok.

Záznam z pátečního zoomu:

Záznam z pondělního zoomu:

A co o kurzu říkají předchozí účastnice?

A to měl v prvním běhu jenom čtyři týdny!

Barbara H.

Kurz mi otevrel oci co se vubec tyce podnikani v tvurci oblati, byt i jen jako privydelek. Jak premyslet o produktech a cilove skupine klientu. Jak efektivne vyuzivat socialni media – co funguje a co ne. Na co si dat pozor pri vytvareni znacky, jak vypocitat realisticke ceny a hlavne nebat se zacit!

Veronika

“Já jsem do vod tvůrčího podnikání vstupovala “nepolíbená” (ještě jsem neprodávala pro cizí – zatím vždy jen v okruhu svých známých a taky nemám živnost, ani své stránky, prostě nic). Mě kurz nejvíce posunul ve vnímání tvůrčího podnikání, také mi dal směr, kterým se mám ubírat, když chci teprve začít. A v neposlední řadě mi ukázal i okruh zajímavých lidí, kterými se mohu inspirovat.”

Ljuba L.

Kurz byl hodně povedený. Přesně to jsem potřebovala abych si ujasnila, zda vůbec mám šanci se prosadit na trhu. A hlavně jak to udělat. Pochopila jsem, že nemám se snažit prodávat všem, ale najít svého nej zákazníka. To mě před tím nenapadlo. Bonus navíc byla i právní a účetní “poradna” i když se vse dá dohledat na netu. Tady to bylo vše pohromadě a na jednom místě. Moc moc děkuji, že jsem mohla se kurzu zúčastnit.

Renáta

Pretože je veľmi praktický, bez zbytočných teórii, pokryje veľa toho co potrebuješ vedieť pred tým ako sa rozhodneš podnikať.

Veronika J.

Přinesl mi podporu,hlavně nebát se jít do toho,vše bylo lidské a pochopitelné,srdečný přístup,jsi naaprosto úžasný člověk,který poradí a podpoří

Míla Š.

Díky kurzu od Saši jsem si uvědomila, že nemůžu dělat a stihnout všechno i když to umím, ale musím část toho co dělám delegovat na jiného. Přivedla mě k postupu, jak začít prodávat můj produkt.

Lucie H.

Kurz bych urcite doporucila, tolik informaci pohromade usetri spousta casu. Super byly upozornovaci e-maily, pracovni listy. Primelo me to zacit premyslet uplne jinak, i z jineho pohledu nez jen o konkretnim produktu a kde ho prodat. Super byl i vstup ostatnich tvurcu, tim, ze kazda chce podnikat s jinou tvorbou, lze se inspirovat i jinym pristupem.

Martina H.

Pokud člověk s tvůrčím podnikáním nemá žádnou zkušenost a nechce všechno zkoušet metodou pokus – omyl, je tenhle kurz super pomůcka ještě před startem podnikání. Člověk si ujasní, jestli a proč do toho vůbec chce jít a jaká úskalí může čekat. Většina tvůrců často nemá byznys myšlení, tvoří spíš pro radost a když se rozhodnout svoje hobby změnit na podnikání, neví skoro nic o prodeji, obchodu, rozpočtu a jak využít sociální sítě a to se přesně ve Tvém kurzu dozví. Líbilo se mi, že jsme se Tě mohly zeptat na cokoli a pokud jsi nevěděla, tak sis to našla a poradila později. Z Tvojí strany jsem vnímala opravdu zápal pro věc a ochotu nám pomoct. Fb skupina navíc sloužila jako skvělá podpora a inspirace pro všechny.

Šárka G.

Kurz mě velmi příjemně překvapil komplexností z pohledu obsahu, ale i svou praktičností. Pomohl mi pochopit realitu tvůrčího podnikání v podstatě od A do Z. Získala jsem spoustu praktických rad a tipů, hlavně v oblastech, které pro mě byly neznámé a obávané. Uvědomila jsem si, že tyto ve výsledku nejsou až taková bariéra, ale, že si potřebuji spíše ujasnit základní věci, a to, zda vůbec je můj směr jen tvoření. Každopádně principy a tipy, které v kurzu zazněly, se určitě hodí i do jiných druhů podnikání. Moc oceňuji přístup Saši, její angažovanost, zaujetí, trpělivost a otevřenou zpětnou vazbu, kterou účastníkům během kurzu poskytovala.

Tak když to říkají i holky

V roce 2010 začala moje cesta od tvořilky k tvůrci a od tvůrce k podnikání. Vybudovala jsem kamenný obchod – BJ Shop, kde jsem prodávala autorské šperky od třiceti autorek z celé ČR. Se svými šperky jezdím po trzích, mám svůj e-shop a zákazníky.

Vyzkoušela jsem spoustu slepých uliček, udělala hodně chyb, utratila velké peníze za různá školení a kurzy. A získala tak zkušenosti, které nyní předávám ostatním tvůrcům, kteří jsou tam, kde jsem kdysi začínala.

Svoje zkušenosti, znalosti a nakopnutí předávám tvůrčím ženám v kurzech, při konzultacích nebo v Nakopávacím mastermindu. 

Mými kurzy prošlo již více než 1300 tvůrčích žen.

Alexandra Staňková

Alexandra Staňková

Alexandra Staňková

Copyright 2020© All rights reserved. Design by Alexandra Staňková